EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkishChinese (S)
twitter

APİKOĞLU

Etsan Gıda San. A.Ş..
Kurugöl Mevkii Akdeniz Cad.

Tepeören-Tuzla/İstanbul
T: + 90 216 304 14 16

F: + 90 216 304 14 17

E-Mail: info@apikoglu.com.tr
Web: www.apikoglu.com.tr

 

 

Apikoğlu’ndan 1 asırlık lezzet

Apikoğlu 100. yılını kutluyor. 1910 yılında kendi ailesi için yaptığı sucukları, gelen talep üzerine çok miktarda üretip satmaya başladı. 1920 yılında da Kayseri’den İstanbul’a taşınarak sucuğun namını önce İstanbul’a sonra da tüm ülkeye yaydı

Apikoğlu kendi yiyemeyeceği hiçbir ürünü üretmeme prensibi ile ürünlerin malzemesinden ve niteliğinden asla taviz vermiyor. 100 yıl önce ne kullanıyorsa bugün de hala aynı malzemelerden gerçek sucuğu üretiyor.

Üretimde yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygularken; aynı zamanda sucuğa gerçek lezzeti veren hava kurusu üretim tekniğinden de asla vazgeçmiyor. Özenle seçilen etleri ve baharatları bir araya getirerek köklü bir geleneğe sahip çıkıyor, gerçek sucuğu üretiyor. Nesilden nesile aktarılan tarife 1 asırdır sadık kalarak geleneksel Türk sucuğu üretmenin haklı gururunu yaşıyor.

Apikoğlu’nun geleneksel lezzet reçetesinin en büyük ödülü, bir lezzet mirası haline gelmesi. 100 yıllık deneyimleriyle; detaylara verdikleri önem ve et ürünlerindeki mükemmeliyetçiliğin yanı sıra, ülkemiz tüketicisinin damak tatları konusunda uzmanlığı ile bir klasik haline geldi.

 

Lütfen Paylaşın

Submit Apikoğlu’ndan 1 asırlık lezzet in Delicious Submit Apikoğlu’ndan 1 asırlık lezzet in Digg Submit Apikoğlu’ndan 1 asırlık lezzet in FaceBook Submit Apikoğlu’ndan 1 asırlık lezzet in Google Bookmarks Submit Apikoğlu’ndan 1 asırlık lezzet in Stumbleupon Submit Apikoğlu’ndan 1 asırlık lezzet in Technorati Submit Apikoğlu’ndan 1 asırlık lezzet in Twitter
 

 
skoc65