EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkishChinese (S)
twitter
Şaypa'da yılın son kampanyası
Çarşamba, 04 Aralık 2013 07:14

saypa_erikli_avm_7_mayista_aciliyorTürkiye'nin yerel marketler lideri Şaypa'nın düzenlediği 'En Büyük Kampanya Benim Marketimden' kampanyasıyla daire ya da otomobil kazanma şansınız devam ediyor

Eylül ayında başlayan ve 13 Aralık’a dek devam edecek kampanyaya, Şaypa mağazalarından ‘Ailem Kart’ ile 20 TL’lik alışveriş yapan herkes katılabiliyor.

Yılda hizmet verdiği 28 milyon müşterisine her zaman olduğu gibi yine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla sunmaya devam eden perakende sektörünün lokomotifi Şaypa, “En Büyük Kampanya Benim Marketimden” kampanyasını Bursa ve ilçelerinin yanında Bilecik Bozüyük’te bulunan mağazalarında hayata geçiriyor. Kampanya ile 1 apartman dairesi, 2 Fiat Punto otomobil ve buzdolabından çamaşır makinasına bine yakın hediye Şaypa Ailem Kart müşterilerini bekliyor.

13 Eylül’den bu yana ‘En Büyük Kampanya Benim Marketimden’ kampanyasına 491 bin Şaypa Ailem Kart sahibinin katıldığını belirten Şaypa Genel Müdürü Yusuf Şaylı kampanyanın detayları hakkında bilgi verdi. Şaylı, “ Öncelikle, Şaypa olarak tüketiciye yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyata sunarak hizmet ediyor, büyürken sektörümüzü de büyütüyoruz.  Ailem Kart’ ın sunduğu avantajlara,  müşterilerimizin gösterdiği teveccüh de Şaypa olarak ziyaretçilerimizle olan iletişimimizde doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi bizlere. Kampanya başlangıç tarihimizden bu yana Şaypa Ailem Kart kullananların sayısı 61 bin arttı. Şu an hizmet verdiğimiz 58 mağazamızdan, 20 TL’lik alışverişini Ailem Kartı ile yapan tüm müşterilerimizin, yapılacak çekiliş sonucu, bir daire, iki otomobil ve buzdolabından çamaşır makinasına bine yakın birbirinden değerli ev eşyasına sahip olma şansı devam ediyor. 13 Aralık’a dek kampanyamıza katılım sağlanabilir. Türkiye’nin en çok kazanan ailesi Şaypa Ailem Kart sahipleri…” şeklinde konuştu.

Şaypa Ailem Kart kullanıcılarına toplamda bugüne dek 5 milyon TL’lik hediye dağıtımı gerçekleştirdiklerini hatırlatan Yusuf Şaylıi, sürpriz kampanyalara devam edeceklerini söyledi.“ En Büyük Kampanya Benim Marketimden” kampanyası sonucu 10.01.2014 tarihinde, Noter huzurunda yapılan çekilişle belli olacak.

Lütfen Paylaşın

Submit Şaypa'da yılın son kampanyası in Delicious Submit Şaypa'da yılın son kampanyası in Digg Submit Şaypa'da yılın son kampanyası in FaceBook Submit Şaypa'da yılın son kampanyası in Google Bookmarks Submit Şaypa'da yılın son kampanyası in Stumbleupon Submit Şaypa'da yılın son kampanyası in Technorati Submit Şaypa'da yılın son kampanyası in Twitter
 

 
skoc65