EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkishChinese (S)
twitter

CarrefourSA
Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.
Küçükbakkalköy Mahallesi Dudullu Asfaltı, No : 1 Kadıköy-İstanbul 
T : +90 216 655 00 00 
F : +90 216 655 00 60
E-Mail : musteri_hizmetleri@carrefour.com
Web : www.carrefour.com.tr

CarrefourSA’da kurbanlık
Cuma, 19 Ekim 2012 10:38

carrefoursa_CarrefourSA, bu sene kurbanlıkla ilgili uygulayacağı fiyat ve avantaj kampanyalarını açıkladı

Müşterilerine en uygun fiyat seçeneğini sunan CarrefourSA, Kurban Bayramı’nda sağlıklı kurbanların satışından hijyenik kesim aşamasına kadar tüm hizmetleri sunuyor. CarrefourSA’lardacanlı kuzu kurban satış fiyat aralığı13,90-15.50 TL/kg, canlı dana kurban satış fiyat aralığı 12,90-14.50 TL/kgolurken, minimum 19 kgetingaranti edildiği paketli kurbanlık satış fiyatı ise hem küçükbaş karaman kurban paketi hem de kemiksiz büyükbaşhisse için670 TL olarak satışa sunuluyor.

CarrefourSA ayrıca, belirli mağazalarında müşterilerinin almış olduğu kurban kolisi içinde Ülker Ducros markalı baharat çeşitleri (kekik-kimyon-karabiber) ve Sera marka buzdolabı poşetini hediye olarak verecek. Kolili kurban alımlarında ise CarrefourAxess'e anında 100 TL indirim yapılacak.

Tayfur Kurban bu sene de bilgilendirecek

CarrefourSA ayrıca, müşterilerini hijyenik kesim konusunda bilinçlendirmek amacıyla özellikle sosyal mecralarda “kendini CarrefourSA’nın en büyük rakibi olarak gören Tayfur Kurban” karakteriyle iş birliği yapıyor. Tayfur, kurban maceraları ile takipçilerini, bir yandan güldürürken bir yandan da bilgilendiriyor.

Hijyenik ve modern kesim

Küçükbaş kurbanlık satışının yanı sıra hisseli büyükbaş kurban satışı ile her bütçeye uygun kurban imkanı sunan CarrefourSA’da kurbanlıklar, noter huzurunda din görevlileri eşliğinde, hijyenik koşulların sağlandığı mezbahalarda ve veteriner hekimlerin kontrolünde kesildikten sonra hijyen ve gıda güvenliği standartlarına uygun şekilde ambalajlanarak, özel kolilerinde müşterilere teslimatın yapılacağı mağazalara soğutucu donanımlı araçlarla nakledilecek. Ayrıca satın alınan kurbanları kesim gününe kadar CarrefourSA’lara emanet etme imkânı ve İstanbul ve Bodrum sınırları içerisindeki siparişler için eve teslimat seçeneği de mevcut.

6 Ekim’de başlayan CarrefourSA kurban satışları 27Ekim’e kadar devam ederken, mağazalara verilebilecek siparişlere ek olarak www.carrefour.com.tr veya telefonla da (444 10 00) kurban siparişi verilebiliyor. Bayramın ilk üç günü gerçekleştirilecek kesimler için ise müşteriler önceden randevu alarak beklemeden işlemlerini tamamlayabilecek.

CarrefourSA, Kurban Bayramı kapsamında müşterilerine internet ve mağazalar üzerinden Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı ve Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği’ne kurban bağışı olanağı da sunuyor. Bu hizmet sayesinde, kurban bağışları CarrefourSA güvencesiyle doğrudan bu kurumlara teslim edilerek, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. Kurban derileri ise kesim salonlarında hazır bulunan Türk Hava Kurumu yetkililerine teslim edilecek.

CarrefourSA’nın kurban hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgiye www.carrefour.com.tr adresinden, “Tayfur Kurban” karakterinin maceralarına ise http://www.kocvarkuzuvar.com/ adresinden ulaşılabilir.
 

Lütfen Paylaşın

Submit CarrefourSA’da kurbanlık in Delicious Submit CarrefourSA’da kurbanlık in Digg Submit CarrefourSA’da kurbanlık in FaceBook Submit CarrefourSA’da kurbanlık in Google Bookmarks Submit CarrefourSA’da kurbanlık in Stumbleupon Submit CarrefourSA’da kurbanlık in Technorati Submit CarrefourSA’da kurbanlık in Twitter
 

 
skoc65