EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkishChinese (S)
twitter
İSMAR MARKETLER ZİNCİRİ    
İsmar Marketler Zinciri Gıda ve Tük. Mal. San.Tic. A.Ş.
Koza Plaza B Blok K:24 Esenler/İstanbul
T  :      +90 212  437 07 40
F  :      +90 212  438 09 75
E-Mail: info@ismar.com.tr
Web: www.ismar.com.tr
İsmar'dan Ramazan kampanyası
Salı, 31 Temmuz 2012 09:34
ismar__Bu yılın en uygun fiyatlı ramazan kumanyasını İSMAR Marketler Zinciri hazırladı. Bereketli ramazan sofraları için hazırlanan İSMAR’ın ramazan kumanyası sadece 14.99 TL

Marifetli Alışveriş sloganıyla, müşterilerine yepyeni bir alışveriş deneyimi sunan İSMAR, ramazan kumanyasında da “marifeti” elden bırakmadı. Bu yılın en hesaplı ramazan kumanyasını hazırlayan İSMAR; pirinç, un, şeker, ayçiçeği yağı gibi 9 farklı temel gıda maddesinden oluşan ramazan kumanyasını 14.99 TL’den müşterilerine sunmaya başladı.

Bolluk ve bereketin simgesi ramazan geldi. Ramazan bereketini marifetli alışveriş ile buluşturmayı hedefleyen İSMAR, müşterileri için bu yılın en hesaplı ramazan kumanyasını hazırladı. 14.99 TL’lik fiyatıyla İSMAR marketlerinde müşterilerini bekleyen ramazan kumanyası; fiyatı kadar içindeki ürünlerin kalitesi ile de iddialı. İSMAR bu yıl müşterileri için tek çeşit kumanya hazırlamayı tercih ederken, kalite ve uygun fiyat vazgeçmediği iki unsur oldu.

2012 yılı ile birlikte farklı ve yepyeni bir alışveriş deneyimi için logosundan, mağaza konseptine, ürün gamından, reyonlarına kadar tepeden tırnağa yenilenen İSMAR, 39 mağazada müşterilerine uygun fiyat ve kaliteli ürün deneyimini yaşatıyor. Bereketli ve marifetli ramazan sofraları hazırlamayı hedefleyen müşterilerin yolu bu yıl da İSMAR şubelerinden geçecek.
 

İsmar Ramazan Kumanyası
Açık Osmancık Pirinç       1 Kg.
Açık Toz Şeker                   1 Kg.
Sedef Domates Salçası  1 Kg.
Celayir Zeytin                 200 gr.
Oba Makarna                 500 gr.
Tınaztepe Un                      1 Kg.
Lütfü Yüksel Ayçiçek Yağı 1 Lt.
Lezzo Çorba                      62 gr.
Belde Filiz Çay                200 gr.

Lütfen Paylaşın

Submit İsmar'dan Ramazan kampanyası in Delicious Submit İsmar'dan Ramazan kampanyası in Digg Submit İsmar'dan Ramazan kampanyası in FaceBook Submit İsmar'dan Ramazan kampanyası in Google Bookmarks Submit İsmar'dan Ramazan kampanyası in Stumbleupon Submit İsmar'dan Ramazan kampanyası in Technorati Submit İsmar'dan Ramazan kampanyası in Twitter
 
 
skoc65